top of page
yontemler.jpg

LeadFit Yöntemleri

LeadFit Değerleri

Tutku

Çünkü bir gelişim programı tasarlamak, yönetmek ve uygulamak, sürecin tüm aşamalarında adanmışlıkla çalışmayı, sürekli öğrenmeyi, özenle üretmeyi, dinlemeyi, paylaşmayı gerektirir.

 

Bu tutku olmadan LeadFit yolculuğu asla mümkün olamazdı.

Yaratıcılık

LeadFit ürettiği ve yer aldığı her projede, ezber bozmaya, bilinenin ötesinde cesur çözüm önerileri sunmaya, çevik adımlar atmaya inanır. 

 

Gelişimin arkasındaki itici güç, merakla sormaya açıklık ve içimizdeki yaratıcı yönle olan temasımızdır.  

Sürekli Gelişim

Gelişim çözümleri sunan bir yaklaşımın, sürekli gelişim değerini DNA'sında taşımaması düşünülemezdi... LeadFit, her yeni anın, öğrenme fırsatları barındırdığı bilinciyle, gelişim radarlarını sürekli açık tutar.

 

Programların tasarımından, katılımcı çemberlerindeki uygulama anlarına kadar her adımın geliştiren deneyimine, en iyilerden öğrenmeye, ortak akla, yenilikleri uygulamaya, olan biteni bilmeye bitmez bir iştahla bağlıdır.

  1. LeadFit her projesinde uluslararası danışmanlık etik kurallarına bağlı hareket eder, şirket ve katılımcı gizliliğini korur.

  2. Bağımsız ve tarafsız bir bakış açısıyla hareket eder.

  3. Proje ve programlarında yönetim sponsorluğunu, şirket kültürünü, beklentilerini ve farklı bakış açısı olan tarafların dahiliyetini önemser.

  4. Uçtan uca kullanıcı deneyiminde mükemmelliği gözetir.

  5. Gerçekle olan temasını korur ve sahicilikle paylaşır.

  6. Sistemin sesine, eşitliğe ve çeşitliliğin gücüne inanır.

  7. Her program öncesinde analize, program sonlarında ölçümlemeye ve şirket, birey, kültüre uygun çözümler üretmeye değer verir.

IMG_3114_edited_edited.jpg
IMG_2817_edited_edited.jpg

LeadFit Manifesto

bottom of page